Ноутбуки Asus: переваги, особливості та поради щодо вибору

Бажаючи придбати надійний ноутбук за доступною ціною, багато користувачів звертають увагу на продукцію тайванського бренду Asus.

Дане комп’ютерне обладнання має попит у всьому світі і незмінно отримує найвищі оцінки реальних користувачів. Можна замовити ноутбуки на Dkt.ua, щоб отримати якісне функціональне обладнання за мінімальною вартістю.

Переваги

Існує чимало причин зробити вибір на користь ноутбуків Asus:

  1. Ноутбуки Асус ідеально підходять для роботи в багатозадачному режимі. Їх потужності вистачає на вирішення кількох завдань одночасно. Це дуже зручно для користувачів, які звикли працювати паралельно у різних програмах.
  2. Висока енергоефективність дозволяє витрачати енергію оптимальним чином. Це важливо, коли планується часто використовувати ноутбук у автономному режимі.
  3. Продуктивна відеокарта дозволяє запускати досить складні ігри, працювати з графічними редакторами без жодних обмежень. Забезпечується висока якість зображення, відмінна деталізація, яскравість, відсутність затримок під час зміни кадру.
  4. На жорсткому диску можна зберігати великі обсяги інформації.
  5. Ноутбуки Asus виконуються у стильному сучасному дизайні.
  6. Різноманітність моделей дозволяє підібрати ноутбук, який повною мірою відповідатиме критеріям відбору.
  7. Ноутбуки Asus славляться своєю надійністю. Вони можуть активно експлуатуватися протягом тривалого часу, не вимагаючи ремонту.
  8. Вартість ноутбуків Asus порівняно невелика. За співвідношенням вартості та якості ця техніка завжди знаходиться серед безумовних лідерів.

Вибір

При виборі ноутбука Асус слід звертати особливу увагу на такі параметри:

  1. Діагональ дисплея. Виробник пропонує моделі з діагоналлю у широкому діапазоні 10-20 дюймів.
  2. Оперативна пам’ять значною мірою визначає рівень продуктивності ноутбука. За потреби роботи в режимі багатозадачності потрібно вибирати моделі з великим обсягом оперативної пам’яті.
  3. Об’єм жорсткого диска слід вибирати, орієнтуючись на обсяг даних, які планується зберігати на диску.
  4. Відеокарта може бути інтегрованою або дискретною. Інтегровані відеокарти підходять для вирішення найпростіших завдань. Дискретні відеокарти необхідні для ігор та роботи зі складними програмами.