Кільцеве світло: особливості, поняття та переваги

Висвітлення у фото та відеозйомці відіграє найважливішу роль. Саме від його якості, різноманітності та вміння оператора у розміщенні приладів залежить кінцевий результат.

Одним із нових варіантів освітлювального обладнання стали кільцеві лампи. Для забезпечення якісної роботи пропонується замовити світло на https://www.pyn.com.ua/ua/studiya/kolcevoj-svet.

Концепція

Кільцеві лампи в прямому розумінні слова виправдовують свою назву, являючи собою коло з обідком, що світиться. Створення таких систем стало можливим завдяки використанню світлодіодної стрічки, яка дозволяє створити рівномірне освітлення по всьому периметру приладу.

Результатом дії такого пристрою є формування рівномірного світлового потоку по всій площі освітлення. Кільцеве світло дозволяє уникати тіней на обличчі від носа, рівномірніше освітлює голову при повороті, дає можливість уникнути різких світлотіньових переходів. Також кільцева лампа не дає помітних відблисків.

Всі ці особливості зробили кільцеве освітлення найпопулярнішим при зйомці портретів, предметів для реклами. Також прилад оцінили візажисти, майстри індустрії краси, адже світло дозволяє добре бачити всі ділянки обличчя у процесі роботи, порівнювати макіяж, побачити дрібні деталі.

Кільцеві лампи встановлюються різні стійки, можуть змінювати положення по висоті, повертатися. Існують прилади різного діаметру, потужності світлового потоку.

Переваги

Кільцева лампа за своїм ефектом освітлення можна порівняти з софт-боксом, який надягають на студійний спалах. Однак софт-бокси ставляться до професійного обладнання, коштують дорого, у зібраному вигляді можуть займати великий простір. Маленькі варіанти мають розмір 45х45 см, трохи більше 60х60 см. Зазвичай у студіях використовують системи 60х90 см та більше.

Щоб створити аналогічний ефект, кільцева лампа може бути набагато меншою за діаметром, для неї потрібна невелика стійка. Загалом система є простішою і коштує дешевше.

Кільцеве освітлення дає гарний ефект при зйомці фото та відео, створюючи об’єм, при цьому рівномірно освітлюючи об’єкт, чого не можна досягти зі звичайним світлом. Для обсягу фахівці використовують кілька джерел світла, у випадку з кільцевим приладом досить одного.

Кільцеві лампи полегшили роботу візажистів, зробили її простіше, зручніше, коли можна одразу висвітлити усі ділянки обличчя та зрозуміти результат.

Кільцеве світло знайшло застосування у блогерів, які знімають стрими та відео, адже встановити світло правильно не складає труднощів, не потрібно навчання постановці обладнання, регулювання потоку.