Особливості ремонту фундаменту та декілька корисних порад

Фундамент будівлі є основною несучою конструкцією, що витримує масу споруди і навантаження. Від міцності, надійності основи залежать всі інші параметри об’єкта.

Будь-які дефекти вимагають негайного виправлення. Пропонується звернутися до перевіреної компанії та замовити ремонт фундаменту.

Основні характеристики процесу

Даний вид послуг пропонує компанія Stati-Cal, що базується в Чехії, але веде роботу по всій Європі, включаючи Україну. Вона виконує безліч робіт із зміцнення будівель, вирішення проблем з тріщинами та іншими дефектами будівельних конструкцій.

Робота з фундаментом є частиною послуг та проводиться комплексно. Це означає, що вивчаються всі особливості основи та ґрунту, на якому побудовано будівлі, визначаються природно-кліматичні умови місцевості, з’ясовуються всі причини, що спричинили порушення міцності основи. Це може бути пов’язане з недоліками проекту, неякісними матеріалами, порушеннями технології зведення.
У будь-якій ситуації компанія Stati-Cal зможе з’ясувати причини і вибрати найбільш оптимальні методи проведення робіт.

Серед послуг з роботи з основами будівель виділяються:

  1. Зміцнення за допомогою ін’єкцій усередину фундаменту та створення додаткового утримуючого пояса.
  2. Установка тяг та анкерів, щоб підвищити міцність з’єднання частин основи.
  3. Закладення тріщин та інших пошкоджень за допомогою різних технологій.
  4. Відновлення або збільшення несучих можливостей підстави, якщо розрахунки проектувальників виявилися неправильними, або було проведено ремонт та будівля збільшила масу.
  5. До послуг включається детальне обстеження фундаменту та професійна консультація щодо необхідних процедур для посилення.

Переваги

Компанія практикує комплексний підхід у ремонті фундаменту. Тобто спочатку вивчаються всі фактори, які впливають на основу та виникнення проблем, потім з’ясовуються причини та масштаби дефектів. Далі складається продуманий кошторис, де немає перевитрати коштів та робіт, які не потрібні в даному випадку.

Ремонт здійснюється бригадами інженерів та робітників з високим рівнем кваліфікації, досвідом. Вони роблять все скрупульозно, на совість, що в результаті дає високу якість та довговічність служби фундаменту.

Вартість залежить від типу фундаменту, обсягу та складності робіт, проте розцінки є оптимальними, доступні приватним особам та компаніям.