Як правильно підійти до вибору офісних меблів для директора

На будь-якому підприємстві, незалежно від масштабів діяльності, є кабінет директора, обстановка якого значно відрізняється від влаштування робочих місць основних співробітників. У ньому присутні меблі, що мають стильний і респектабельний зовнішній вигляд.

Вибір сучасної офісної меблі досить великий. Можна підібрати офісні меблі, які додадуть кабінету керівника сильний та презентабельний зовнішній вигляд. Асортимент меблевого виробництва настільки широкий та різноманітний, що можна підібрати дизайн інтер’єру на будь-який розмір бюджету.

Приступаючи до вибору офісних меблів для кабінету директора, необхідно дотримуватись таких критеріїв:

  1. Вибирати предмети меблювання, виготовлені з екологічно чистих матеріалів.
  2. Розставляти меблі необхідно з урахуванням планування кабінету та зручності керівника.
  3. При виборі, дотримуйтесь таких матеріалів виготовлення, як дерево. Для обробки використовуйте шкіру, шкірозамінник, еко-шкіру. Не використовуйте бюджетних матеріалів, оскільки вони здатні здешевити зовнішній вигляд, позбавивши його особливості.
  4. Гармонійно підбирайте всі предмети меблів, щоб інтер’єр виглядав стильно.

Правильний дизайн кабінету та вибір офісних меблів, виконаних в єдиному стилі, створять приємне враження стабільності та впевненості у завтрашньому дні.

Поради щодо правильного вибору офісних меблів для директора

Однією із складових кабінету керівника є правильне зонування простору, оскільки при вході – це перше, що впадає у вічі. Правильне оформлення кабінету директора має містити:

  • робочу зону;
  • переговорну;
  • призначену для відпочинку.

Робоча зона обладнується столом, кріслом та шафою для зберігання ділової документації. Більшість робочого часу протікає за столом, тому він має бути сучасним та функціональним. Для ділової документації передбачена шафа з дверцятами, що надійно захищають її від стороннього погляду.

Місце, призначене для ведення переговорів, обладнується зручними столом та стільцями. Якщо розміри кабінету відрізняються невеликою квадратурою, можна робочу та переговорну зони поєднати.
Місце відпочинку може складатися із зручного дивана чи пари крісел, оточених зеленими рослинами у горщиках. Поруч розташовується журнальний столик та кулер з водою.

Робоче місце чоловіка включає більше ділових елементів, воно строге і лаконічне, тоді як жіноче відрізняється затишком і теплою атмосферою.