Декілька порад щодо вибору тура та проживання у Єгипті

Єгипет славиться на весь світ і з кожним років привертає до себе все більше туристів. Якщо мандрівник відправляється туди вперше, то він повинен знати кілька особливостей країни.

Як вибирати тур і проживання

Відпочинок в Єгипті з Кишинева може стати незабутнім, якщо вибрати правильний тур. Для цього існують спеціальні сайти і туроператори. Процесійні агентства допоможуть не тільки організувати відпочинок, але і підказати що краще з собою брати. Вони повністю беруть організацію відпустки на себе, бронюють готелі, замовляють квитки, допомагають з екскурсіями і т.д. Турист може ні про що не переживати, йому досить висловити свої побажання і надати свої документи і оплату.

Вибір туру може бути за багатьма критеріями: зірковість і місце розташування готелю, дальність від моря, наявність пам’яток поблизу і т.д. після аналізу всіх побажань клієнта, агент підбирає найбільш підходящі варіанти і пропонує їх на вибір замовнику. В Єгипті є безліч курортних зон, наприклад Хургада для любителів піщаних і зручних пляжів або Шарм-ель-Шейх для вивчення підводного світу.

Єгипет пропонує багатьом країнам максимально зручні умови. Серед них є можливість купити візу по прибуттю в Хургаду, а в Шарм-ель-Шейху можна відпочивати і без візи до 15 днів. Безліч готелів пропонують функцію all inclusive за максимально низькими цінами. Влада зробила все для залучення туристів, тому полетіти в Єгипет з Кишинева можна в будь-який час року за приємною ціною. Тут найкомфортніші умови, доступні ціни і безліч пам’яток, які варто побачити своїми очима.

Готель варто вибирати за кількома критеріями. В Єгипті є різні заходи в море: зручні піщані і рифові коралові. Тому варто звертати на це увагу. Один готель запропонує комфортний піщаний пляж, а в іншому буде спуск відразу на глибину і з пірсу. До речі, даний факт впливає і на вартість проживання.

У Єгипті з січня по березень місяць наступають сильні вітри, і якщо відпустка запланована на цей час, то краще переконатися в наявності вітрових бар’єрів на території всього готелю. І хоч Країна відноситься до жаркого клімату, але вітру тут сильні і досить холодні.

Обов’язково варто перевіряти район, в якому знаходиться Готель. Деякі готелі можуть розміщуватися серед пустелі, а щоб це не стало неприємним сюрпризом, краще заздалегідь перевірити доступність переміщення від готелю до людних місць або до пам’яток культури.