Омивач для автомобільного скла: як обирати

Омивачі для скла авто підтримують їх у придатному для експлуатації стані. Зимові рідини (незамерзайки) перешкоджають утворенню льоду на лобовому склі в холодну пору року.

Літні рідини ефективно очищають скла від слідів жиру та бруду. Такий засіб допоможе швидко очистити скло від налиплих частинок піску, пилку, пташиного посліду, комах. Можна замовити омивач на https://all-auto.org/552902-omivach-skla-dlya-avto-vid-exist-ua.html за вигідною вартістю.

Види

У складі будь-якої рідини для авто основним діючим компонентом є спирт. Решта складових виконують лише допоміжну функцію. До додаткових компонентів відносять аромати, барвники, ПАР, які розчиняють жирні сліди.

У продажу представлені види омивань для авто:

  1. Літні рідини, що омивають, призначені для використання в теплу пору року. Вони містять спирт і ефективно очищає скло від будь-яких видів забруднень. Деякі водії, бажаючи заощадити, користуються у літній період звичайною водою замість омивайки. Така спроба економії загрожує різними проблемами, адже вода не в змозі повною мірою очистити скло від забруднень. Пил, олії та жири не змиваються повністю, а лише розмазуються по поверхні скла. Вдень вони непомітні, а ось у темний час доби через такі розлучення скло виблискує, знижується видимість, що надзвичайно небезпечно.
  2. Зимові рідини називаються «незамерзайками». Вони захищають скло не тільки від забруднень, а й від зледеніння, що є надзвичайно важливим для безпечного руху. Вміст спирту в зимовій рідині може сягати 75%. Чим вище цей показник, тим нижчі температури може витримувати рідину.
  3. Всесезонні очищувачі скла є універсальним засобом, який передбачає додавання води перед використанням. Кількість води, яку потрібно додати до рідини, визначається виходячи з погодних умов.

Вибір омивайки

На етикетці рідини, що омиває, обов’язково вказується точний склад. Від наявних у складі компонентів залежить ефективність очищення. В основі омивайки – спирти низьких фракцій. Через необхідність оплати акцизних зборів вартість даного компонента виявляється досить високою, що неминуче позначається на ціні омивайки.

Щоб не нарватися на підробку при покупці омивайки, слід звертати увагу на низку факторів:

  1. Упаковка має бути акуратною, міцною.
  2. Етикетки мають бути якісними, наклеєними абсолютно рівно.
  3. На горловині має бути захисна мембрана.
  4. Рідина має бути прозорою.

Щоб не купити випадково контрафактну продукцію, слід купувати омивки тільки в магазинах ліцензованих.