Поняття про сурогатне материнство та його переваги

Сурогатна мати – жінка, яка виношує дитину для іншої пари. Така жінка допомагає бездітним батькам виконати свою мрію – народити малюка.

Сьогодні сурогатне материнство є законною процедурою, так як всі тонкощі регламентуються на законодавчому рівні. Можна подивитися послуги на https://www.ivf.com.ua/ua/infertility_treatment/reproductive-technologies/surrogacy/.

Причинне виникнення

Якщо торкатися питання про генетичних батьків, послуги сурогатного материнства можуть знадобитися парам, які не можуть завагітніти природним способом, парам, які не можуть робити ЕКЗ, або жінкам, які не володіють маткою через хірургічне втручання. Також сурогатне материнство призначене для гей-пар, для жінок, у яких вагітність супроводжується загрозами життю, або жінок, які мають серйозні захворювання по жіночій лінії, пов’язаними з деформацією матки.

Що ж стосується сурогатної матері, жінка виношує чужу дитину з кількох причин:

  1. Послуга супроводжується хорошою грошовою винагородою, яка забезпечить їй і всім її членам сім’ї матеріальну стабільність.
  2. Підтримка в момент виношування дитини: харчування, проживання, забезпечення медикаментами.
  3. Отримання офіційної декретної відпустки.
  4. Можливість заробити грошові кошти і, при цьому, піклуватися про своїх дітей.

Правила

Сурогатна мати – тільки та жінка, яка має двох і більше самостійних дітей, яка перебуває в законному шлюбі, і яка не досягла не дітородного віку. Важливо розуміти, що сурогатна мати не має право не віддавати дитину після її народження, оскільки вона підписала документ, підтверджений усіма печатками.

Запліднення сурогатної матері може здійснюватися кількома способами, враховуючи тип біологічного матеріалу: яйцеклітина матері, сперма донора, або яйцеклітина донора.

Проведення процедури здійснюється, дотримуючись психологічної нестабільності, так як велика ймовірність, що одна зі сторін не буде дотримуватися умов договору. Після народження дитини всі відносини між батьками малюка і сурогатною матір’ю перериваються. Проте, нерідко матері стають хорошими подругами, знаходячи загальні турботи і проблеми.

Вартість такої послуги варіюється, відштовхуючись від декількох факторів — від необхідних медикаментів і способу запліднення, від харчування сурогатної матері та її потреб, від послуг сурогатної матері. Важливо розуміти, що вартість послуг завжди різна, оскільки далеко не завжди взята яйцеклітина приживається з першого разу, отже, з’являються додаткові витрати