Відновники оксиду азоту: поняття, призначення та використання

Технічне обслуговування сучасних транспортних засобів проводиться з використанням різноманітних хімічних препаратів.

Вони дають можливість полегшити використання автомобілю, догляд за ним. Дізнайтеся більш інформації на https://mmlogistics.com.ua/ «MM Logistics» про відновники оксиду азоту. Роздивимося особливості нейтралізаторів вихлопних газів більш детально.

Для чого потрібно очищувати вихлопні гази?

Двигун авто активно викидає в атмосферу двоокис азоту. Загальний об’єм цієї речовини залежить від конкретної потужності двигуна. Спеціалісти довели, що двоокис азоту шкодить навколишньому середовищу, тому вирішили розробити методи, які дали б змогу очистити вихлопні гази від різноманітних речовин.

Автомобілі доповнювали клапаном EGR, щоб вони повністю відповідали нормам екології ЄВРО-3. Але інженери-хіміки не припинили на цьому розвиток, розробили унікальний метод для нейтралізації шкідливих речовин у складі вихлопних газів. На даний момент двигуни транспортних засобів доповнюютья системою SRC, що є інноваційною.

Етапи нейтралізації двоокису азоту наступні:

  • у гази, які вже були відпрацьовані, упорскується розчин сечовини у формі води;
  • сечовина контактує з оксидами азоту, дає відповідну реакцію;
  • утворюється вода, а також чистий азот, ці компоненти повністю безпечні для оточуючого середовища.

Реактив AdBlue діє саме за таким методом. Він дуже відомий серед автомобілістів у наш час, тому ви не пошкодуєте, зробив вибір на користь цього варіанту.

Переваги відновника азоту Thermal Blue

Вкладіть гроші у таке придбання, адже воно буде дуже вигідним. Продукт має багато переваг, серед яких:

  1. Високий рівень якості. Реагент Thermal Blue виробляється у відповідності з міжнародними стандартами. Продукція супроводжується сертифікатами, відповідає ліцензованому продукту від відомого бренду. Відгуки про цей товар лише позитивні.
  2. Екологічна чистота. Thermal Blue дозволить захистити оточуюче середовище від шкідливих вихлопних газів. Засіб виводить небезпечні компоненти у повітря, перетворюючи їх на безпечну водяну пару, а також азот.
  3. Економічна вигода. Дослідження доказали, що якісний відновник дозволить знизити рівень згоряння палива під час руху. Саме тому вам не доведеться часто заправлятися, тому гроші будуть заощаджені.

Зверніть увагу на продукцію MMLogistics оригінального походження. Цей відновник азоту випускається у дуже зручній тарі, ви зможете знайти його у наявності у будь-який час. Вартість продукту стане для вас приємним здивуванням, адже вона дійсно доступна!