Як обирати медобладнання Canon та його різновиди

Японському виробнику Кенон славу принесли фотоапарати та оптика. Проте компанія не зупинилася на досягнутому та розширила свій бізнес, включивши до нього виробництво медичної техніки.

В даний час для клінік та інших лікувальних закладів пропонується різноманітне медобладнання Canon.

Переваги

Найважливішим достоїнством даного виду обладнання є спадкоємність та традиції. Виробництво виникло не на порожньому місці, її основу склали технології та досягнення іншої компанії – Тошиба. В результаті до традицій та досвіду були додані інновації, ширша технологічна та виробнича база, що дозволило зробити ривок у розвитку, та забезпечити лідируючі позиції за характеристиками, можливостями в цілій низці медичних приладів.

Якість пристроїв залишається на висоті, обладнання компанії задає стандарти в галузі, будучи взірцем для інших компаній. Розвиток цифрових технологій, досвід Кенон у цій галузі дозволив впровадити усі їхні переваги у виробництво та експлуатацію приладів. Вони забезпечуються власними програмами, можуть інтегруватися в роботу різних діагностичних та лікувальних комплексів.

Забезпечується висока точність всіх досліджень, у цьому плані продукція фірми підходить за суворими вимогами до дослідницької апаратури. Лінійка обладнання велика, можна вибрати найбільш підходящий варіант по поєднанню функціональності та вартості.

Різновиди

Серед медичного обладнання виробництва японської компанії виділяють:

  1. Цифрові консолі та робочі станції лікаря з необхідною периферією та програмним забезпеченням.
  2. Рентгенівські та флюорографічні апарати.
  3. Комп’ютерні томографи.
  4. Устаткування щодо магнітно резонансних досліджень.
  5. Апарати для УЗД.

Кожен тип обладнання оснащується відповідним програмним забезпеченням, що дозволяє проводити будь-які типи досліджень у межах обраної технології.

Більшість варіантів обладнання призначені для стаціонарної установки, наприклад, комп’ютерні томографи. Проте є портативні чи пересувні варіанти апаратів УЗД, які дозволяють проводити дослідження малорухливих пацієнтів.

У всіх розділах медобладнання є кілька видів техніки, що різниться за ціною та можливостями, проте будь-який пристрій може виконувати всі основні функції діагностики.