Як обирати модні жіночі джинси: різновиди та поради

Джинси є, мабуть, одним з найбільш практичних і стильних видів одягу. Вони давно користуються величезною популярністю, як серед чоловіків, так і серед жінок і сьогодні жодна модниця не може уявити свій гардероб без стильних, зручних штанів.

Щоб правильно вибрати жіночі джинси, необхідно звернути увагу на деякі важливі фактори. Наприклад, на тип фігури, на модні тенденції, на колір, щільність тканини та ін відзначимо, що ціна на джинси для жінок відрізняються в залежності від обраного бренду. Щоб знайти великий вибір моделей, потрібно звернути увагу на інтернет магазин брендового одягу. Тут великий вибір жіночих джинсів буквально для будь-якої фігури будь-якого розміру.

Модні джинси з низькою посадкою або мішкуваті моделі?

У цьому сезоні популярністю почали користуватися моделі із заниженою талією. Такі джинси нагадують маятник, вони ідеально виглядають в поєднанні з блузками навипуск або з укороченими топами. Власниці фігури типу» пісочний годинник » можуть сміливо робити вибір на користь таких моделей.

Модними вважаються також мішкуваті моделі. Широкі джинси мішкуватого крою стануть одним з фаворитів майбутнього сезону. Такі джинси можуть сміливо вибрати жінки з пишними формами. Мішкуваті моделі стануть також відмінним вибором для дівчат, у яких тип фігури «яблуко» або «груша».

Печворк

Такі моделі нагадують Японські заплатки. Вони користуються великою популярністю за рахунок екологічності. Все більше виробники намагаються розробити і пускати в справу моделі, для створення яких застосовуються невикористані тканини і старі вироби. Моделі, які розробляються в стилі печворк, завжди виглядають оригінально і ексклюзивно. Такі джинси вибирають персони, які люблять виділятися в натовпі, адже печворк набагато цікавіше, ніж традиційні джинси.

Вибираємо джинси з декором

Як вважають багато стилісти, в цьому сезоні наймоднішими стануть моделі з окремими декоративними ставками. Такі джинси можуть стати прекрасним вибором не тільки для щоденної шкарпетки, але і для вечірок. Вони виглядають святково, ефектно, так як прикрашаються різними аплікаціями, цікавими принтами і кристалами. У нових колекціях своє гідне місце знайшов комбінезон. Джинсові комбінезони додадуть модницям елегантність і підкреслять витонченість фігури. Відзначимо, що такі моделі більше підійдуть високим дівчатам. При виборі модних джинсів потрібно врахувати ці та інші нюанси.