Як варто обслуговувати ГБО на авто

Газобалонне обладнання на транспортних засобах – необхідне додаткове устаткування, яке при правильному налаштуванні та вчасному обслуговуванні служить довго, допомагає економити автовласникам.

Це питання особливо актуальне у сучасних умовах високих тарифів на пальне.

Варто звернути увагу, що підбір якісного обладнання та встановлення газової системи на авто із бензиновим двигуном, у тому числі на популярні моделі транспортних засобів, спеціалісти здійснюють відповідно до встановлених норм та особливостей конструкції авто.

Як зазначають експерти Мотор-Газ ГБО на автомобілі потребує особливого підходу і змін налаштування запалювання та об’ємів подачі відповідного палива. Саме тому, таку послугу надають не всі сучасні СТО.

Якісне обслуговування машин на газу та ремонт гібридних авто, їх окремих складових, потребує великого досвіду, відповідального виконання робіт, а також якісного устаткування. Слід обирати компанію, що гарантує професійний підбір, монтаж та повне обслуговування газового обладнання на вашому авто.

Розглянемо найважливіші аспекти, що можуть вплинути на якісну роботу ГБО:

  • індивідуальне програмування блоку управління;
  • «підлаштування» електроніки під взаємну роботу з газобалонною системою;
  • надійність встановлених конструкцій;
  • своєчасне виявлення несправностей та заміна деталей конструкції.

Звісно, особливості дорожніх обставин та манера їзди водія також можуть вплинути на терміни звернення на станцію для сервісного обслуговування.

Крім того, звертатися за послугою монтажу та подальшого обслуговування газобалонного обладнання рекомендовано до майстрів відповідного професійного рівня. Краще віддати перевагу дорогому та перевіреному СТО в Києві, де не лише одноразово доповнять конструкцію вашого авто новим устаткуванням, але й обов’язково нададуть сервісну книжку, проведуть повну діагностику на високотехнічному обладнанні, а також гарантовано виконають ТО та якісне обслуговування за попереднім записом.

Обираючи компанію по обслуговуванню ГБО для вашого транспортного засобу, слід враховувати майстерність персоналу та відгуки клієнтів, ознайомитись з переліком запропонованих послуг і наявністю сертифікатів якості.

На професійному СТО при плановому обслуговуванні спеціалісти здійснюють ряд обов’язкових дій, у тому числі:

  • комп’ютерну діагностику;
  • перевірку герметичності устаткування;
  • заміну фільтрів;
  • перевірку міцності кріплень.

Для цього на спеціалізованій станції з обслуговування у наявності повинно бути сучасне обладнання, адже з його використанням проведення планових робіт займає не більше години.

Тільки після детального огляду авто на професійному СТО можна бути впевненим у безпечності роботи агрегатів та економності під час використання ГБО.