Стаціонарний пластиковий басейн є міцною конструкцією з пластикових панелей або модулів, які використовуються для створення постійної водойми.
Вони відрізняються від надувних або портативних басейнів, які не потребують встановлення у постійному місці. Представлені конструкції можуть мати різні форми та розміри, включаючи круглі, овальні або прямокутні. Вони зазвичай складаються з пластикових панелей, які з’єднуються та фіксуються один з одним для створення стабільної та міцної конструкції. Крім пластикових моделей бетонний басейн також користується популярністю серед покупців. З установкою таких басейнів, можна забезпечити комфорт та створити чудові умови для відпочинку.
Основні кроки стаціонарних пластикових басейнів
Щоб встановити стаціонарний пластиковий басейн потрібно виконати декілька кроків:
- вибір місця;
- підготовка місця;
- збирання басейну;
- підготовка системи фільтрації та постачання водою;
- наповнення басейну.
Вибрана поверхня має бути рівною та стійкою. Перевірте, чи на місці немає підземних комунікацій, таких як водопровідні або каналізаційні труби. Очистіть вибрану поверхню від будь-яких перешкод, таких як каміння, коріння дерев або рослинність. Переконайтеся, що поверхня є рівною. За потреби вирівняйте землю або встановіть плити бетону. Це дозволить досягти ідеально рівної робочої зони.
Складання пластикового басейну виконується згідно з інструкціями виробника. Процес складання має на увазі з’єднання стін басейну за допомогою спеціальних сполучних елементів або замків. Усі з’єднання мають бути міцними та безпечними. Наступним кроком є встановлення системи фільтрації басейну, яка забезпечуватиме чистоту води. Після цього пластиковий басейн потрібно підключити до насоса та фільтрів, відповідно до інструкцій виробника. Підготуйте та підключіть систему подачі води, щоб заповнити басейн. Залишається відкрити водопостачання та заповнювати басейн водою. При заповненні переконайтеся, що вода рівномірно розподіляється по всьому басейну і не допускайте переповнення. Важливо розмістити огорожу навколо басейну або встановіть інші заходи безпеки, щоб запобігти випадковому попаданню води, особливо якщо на території будуть діти. Якщо ви не зможете встановити систему самостійно, завжди можна звернутися за допомогою професіоналів.