Якісне ліжко від виробника у Києві: різновиди та як обирати

Вирішили змінити інтер’єр у своїй спальні і зараз активно займаєтеся пошуком відповідного ліжка? Зверніть увагу на широкий асортимент сучасних елементів інтер’єру на сайті magdek.com.ua інтернет-магазину Магдек.

Тут ви маєте можливість ознайомитися з красивими, зручними та функціональними ліжками, виконаними у різних стилях. Корпус ліжок виконаний з благородних порід натурального дерева, таких як тис, бук, вільха, сосна, ялина тощо.

Ліжка від виробника в інтернет магазині Магдек

Сучасне двоспальне ліжко у вашій спальні – це не лише гарний дизайн. Вибираючи такий елемент меблів, ви повинні звернути увагу на надійність основи під матрац. Пам’ятайте, що якісний ортопедичний матрац досить важкий у вазі. Тому слабка основа під матрац може не витримати його вагу, відповідно ви просто викинете гроші на вітер. Інтернет магазин Магдек пропонує ліжко купити недорого, яке йде в комплектації з матрацом, підібраним самим виробником. У цьому випадку ви можете бути впевненими в тому, що матрац купленого ліжка буде відповідати всім властивостям її компонентів.

Крім цього, ви маєте можливість підібрати для себе ліжко, як вітчизняного виробництва, так і зарубіжного. Особливою популярністю серед покупців користуються двоспальні ліжка, виконані в стилі класика, ретро та модерн. Матеріал їхнього корпусу виготовлений з натурального дерева та покритий красивим безбарвним лаком. Відстань між пластинами каркасу становить 4,5 см, що забезпечить вам зручний та комфортний сон.

Купити ліжко для спальні і не переплатити — як таке можливо

Інтернет магазин Магдек пропонує своїм потенційним покупцям ліжка односпальні та двоспальні. Розмір односпального ліжка складає 90см х 200 см, відповідно, розмір двоспального ліжка – 160 см х 200 см. Такий вибір надає можливість купити ліжка для сну не тільки для спальної кімнати, але і для дитячої. Здоровий сон дитини – це запорука його здоров’я. З нашими моделями, які представлені в широкому асортименті в каталозі https://magdek.com.ua/krovati/ інтернет магазину, дизайн кімнати набуде зовсім іншого вигляду. Крім цього, зверніть увагу на ортопедичні ліжка, конструкція каркасів яких, дозволяє поліпшити результат від використання ортопедичних матраців незалежно від їх моделі (пружинна, латексна безпружинна). Такий каркас дозволяє відчути переваги ортопедичного матраца завдяки своїй формі та деяким іншим перевагам. Як правило, ламелі каркасу виготовлені з натурального дерева, а їхня еластичність сприяє покращенню амортизації, створюючи максимальну опору для всього тіла та хребта зокрема.

Не проґавте свій шанс, заходьте на сторінку нашого інтернет магазину та підберіть потрібний вам товар. Ми працюємо для вас щодня без вихідних. Ознайомтеся із каталогом нашого товару, який представлений на сайті magdek.com.ua інтернет магазину. Якщо у вас виникнуть деякі питання, то ви можете відразу зв’язатися телефоном з менеджерами магазину, і отримати повну та професійну відповідь.