Зіп пакети та технологія їх виготовлення

Сьогодні одним з найпоширеніших видів пакувального матеріалу є zip-пакети. Така упаковка оснащена спеціальною застібкою, розташованої у верхній частині пакета.

Можна придбати зіп пакети оптом.

Поняття

Зіп-пакет – універсальний різновид пакувального матеріалу, який оснащен спеціальною застібкою, що відрізняється щільним закриттям і забезпечує повну герметичність вмісту зсередини продукції. Нерідко пакети називаються грипперами, зіплоками, або пакетами із застібкою.

Призначені пакети для багаторазового застосування і характеризуються підвищеним показником міцності і тривалістю застосування. Можна замовити упаковку на wellpacks.

Спочатку зіп-пакети були орієнтовані на упаковку сендвічів. Проте, через деякий час, сфера їх застосування значно збільшилася і торкнулася і інших областей виробництва, починаючи фасуванням ювелірних прикрас і завершуючи зберіганням медикаментів. Сьогодні ж зіп-пакети активно застосовуються різними споживачами, починаючи звичайними домогосподарками і завершуючи директорами великих компаній.

Виробляються пакети за допомогою плавлення поліетилену в екструдері до утворення однорідної маси. Далі формується рукав по типу труби, який піддається різанню на кілька частин потрібних розмірів.

Дотримуючись спеціальної технології виробництва створюється спеціальний замок для упаковки. Далі плівка направляється на пакетоделательний верстат, де полотно розрізається і піддається формуванню донних спайок, запаювання країв.

Переваги

Головними перевагами використання даного різновиду пакувального матеріалу слід вважати:

  1. Підвищений показник міцності, так як упаковка відмінно підходить для багаторазового застосування і виконується з міцного матеріалу – поліетилену.
  2. Безпека у використанні, так як упаковка не володіє небезпечними речовинами в своєму складі, отже, її можна застосовувати навіть для зберігання різних продуктів харчування.
  3. Можливість наносити зображення і логотипи, різноманітні написи.
  4. Герметичність упаковки, що дозволяє зберігати продукцію протягом тривалого часу, не втрачаючи її зовнішнього вигляду.
  5. Пакувальний матеріал володіє невисокою вартістю.
  6. Широке розмаїття пакувального матеріалу, представленого різними колірними відтінками і розмірами.

Таким чином, зіп-пакети – одна з найпоширеніших і універсальних упаковок, призначених для зберігання різних типів продуктів.