На що звернути увагу при виборі в’язанного кардигану

Сьогодні вкрай складно зустріти дівчину, в гардеробі якої не буде в’язаного кардигану. Така річ вважається базовою і універсальною, оскільки дозволяє створювати найрізноманітніші образи ділового, повсякденного, або вечірнього стилю.

Проте, щоб правильно визначитися з фасоном і кардиган в’язаний купити, який буде задовольняти всі потреби, необхідно розібратися з модними тенденціями вироби і правилами його вибору.

Модні тенденції

В’язані моделі кардиганів сьогодні вважаються одними з найбільш трендових. Вироби представлені різною довжиною, фасоном, різним кроєм, а також широким розмаїттям колірних відтінків. Головний фаворит сучасних модниць-моделі вільного крою, виконані в стилі оверсайз. Такі кофти мають об’ємння широкими рукавами по типу ліхтарика, заниженою лінією плечей. Найактуальніший відтінок кардигану — білий і бежевий.

Не менш привабливо виглядають ажурні моделі, що володіють великою в’язкою і рельєфним візерунком. А ось від кардигана-жилета краще відмовитися.

Що ж стосується довжини, сьогодні найбільш актуальними прийнято вважати наступні фасони кардиганів:

  1. Максі — модель прямого крою, представлена щільною фактурою в’язки і надає образу більше стилю і жіночності.
  2. Укорочений — модель кардигану, виконана у вільному крої і супроводжувана застібкою по типу великих гудзиків.
  3. З капюшоном — кардигани, що застібаються за допомогою гудзиків, або пояса. Такі моделі відрізняються більшою унікальністю і стилем.
  4. Контрастна обробка — досить ефектна і яскрава модель кардигану, в якій манжети, кишені і лінія застібки відрізняються колірним відтінком від самої кофти.

Правила вибору

Купуючи в’язаний кардиган, особливу увагу слід приділяти матеріалу його виконання. Як правило, саме від пряжі залежить сезон, коли річ можна буде носити. Так, для осінньо-зимового періоду слід вибирати модель, виконану з вовни мериноса, ангори, або мохеру. Завдяки об’ємності пряжі можна створювати досить ефектні візерунки: різні коси або гумки.

Також важливо враховувати фасон моделі. Бажано підбирати кардиган, який буде повністю відповідати типу фігури, росту і стилю одягу. Наприклад, для створення ділового стилю, бажано вибирати моделі, що володіють витонченим зовнішнім виглядом, які відмінно будуть поєднуватися з сорочкою, брюками, а також з футболками і водолазками, з туфлями-човниками або ботильйони.