Сьогодні медицина має багато можливостей. І для отримання красивої посмішки потрібно мати бажання та гроші.
Найпоширеніший спосіб – імплантація зубів на https://familia.ua/ua/serv-implantaciya. Ви можете звернутися в лікарню до професійного фахівця,але слід пам’ятати, що це доволі тривалий процес, який вимагає терпіння. Загальну картину процедури фахівець складає в залежності від того, яка якість тканини і особливості організму пацієнта.
Підготовка до майбутньої операції є найважливішим процесом. Тут фахівець проводить ретельне обстеження ротової порожнини, дає оцінку слизової оболонки і стану зубів в цілому, а також зубощелепної системи в цілому. Оцінюється також ступінь атрофії кістки щелепи та наявних протезів. При огляді за допомогою спеціальних пристроїв заміряється товщина слизовоокістного шару, який розміщується на вершині альвеолярного відростку.
Комп’ютерна томограма або рентгенівське обстеження є також необхідним. Завдяки їм можливо встановити, наскільки повноцінною є кісткова тканина альвеолярного відростка, а також особливості будови щелеп. Медичне обстеження є обов’язковим етапом, якому приділяється багато уваги. Перед операційним втручанням обов’язково вичищаються зуби та язик.
Якщо у пацієнта достатньо кісткової тканини, то етап нарощування її не слід проводити. Ця стадія потрібна тоді, коли тканини замало або вона доволі слабка. Далі в кісткову тканину встановлюється титановий корінь зуба. Операція проводиться під місцевою анестезією. Для загального знеболювання немає підстав. Сама операція може включати одну або дві стадії. Якщо стадія встановлення одна, то імплантат встановлюється у лунку, де щойно видалили рідний зуб. Тут слід використовувати інтенсивніші за різьбленням імплантати. При цьому велике значення приділяється наявності хірургічного шаблону. Після встановлення імплантату хірург накладає пацієнтові шви.
Коли втручання буде завершено, то на сторону проведення маніпуляцій прикладають холод. Також пацієнту прописують проти набрякові та знеболюючі лікарські засоби. Протизапальне лікування призначається протягом 7 діб після оперативного втручання. Щоб у рану не попала інфекція, її слід обробляти слабким антисептичним розчином багато разів протягом доби. Наступний лікарський огляд слід провести через добу та обробити рану антисептичним засобом. Шви у пацієнта знімаються через тиждень.