Різновиди змішувачів та як обирати мийки Franke

Обладнання кухні надійними та якісними кранами, мийками дозволяє домогтися створити зручний та практичний простір для приготування їжі, миття посуду та іншої господарської діяльності.

Одним із варіантів такого оснащення є продукція компанії Франке.

Різновиди виробів

Однією з основних видів устаткування номенклатурі виробів фірми є мийки. Вони можуть мати різну форму, розмір. Однак основним параметром, що впливає на споживчі властивості та вартість, є матеріал виготовлення.

Виділяють Франке мийки наступних типів:

  1. Фрагранітні. Цей матеріал є власною розробкою фірми, яка не боїться механічних впливів, включаючи удари, легко піддається чищенню, до нього погано прилипають інші субстанції.
  2. Зі скловолоконного композиту. Він є одночасно міцним і легким, не схильний до впливу корозії, агресивних середовищ, легко миється.
  3. Сталеві, де метал легується хромом і нікелем, набуваючи нержавіючих властивостей і підвищуючи міцність.

Також миття можуть відрізнятися за формою: прямокутною; квадратний; круглий; овальної. Варіант монтажу може бути врізним чи накладним.

Якщо вибирати Франке змішувачі, то тут варто визначитися з типом пристроїв. Вони бувають:

  1. Одноважільний.
  2. Двовентильні.
  3. З термостатом.

Також варто врахувати висоту виливу, наскільки носик підніматиметься над раковиною. Є моделі з висувними та поворотними конструкціями, вмонтованим шлангом, що висувається на довжину до одного метра. Дизайн виробів враховує стиль оформлення кухні, зовнішній вигляд змішувачів створюється у будь-яких варіантах, починаючи від вінтажних та закінчуючи стилем хай-тек.

Переваги

Всі вироби мають високу якість виготовлення, міцні, надійні, мають тривалий термін служби.

Набагато вигідніше купити дорожчі вироби швейцарського виробника і не замислюватися про їх заміну, ремонт через кілька років.

Кожен кран та мийка мають продуману ергономіку, щоб забезпечити максимальну зручність при використанні. Зовнішній вигляд прикрашає простір кухні, надає їй шарму та респектабельності.

Можна легко підібрати підходящий варіант під конкретний інтер’єр кухні, де крім зовнішнього вигляду, оформленню приміщення буде відповідати колір виробу.

Змішувачі та миття супроводжуються докладною інструкцією, що допомагає точної установки на кухні самостійно. Процес не займає багато часу, що вимагає мінімуму навичок.